Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollands landschap - Olieverf op doek - Monogram - Verkocht

Hollands landschap - Olieverf op doek - Monogram kopen? Bied vanaf 1!
Hollands landschap - Olieverf op doek - Monogram kopen? Bied vanaf 1!Hollands landschap - Olieverf op doek - Monogram kopen? Bied vanaf 1!Hollands landschap - Olieverf op doek - Monogram kopen? Bied vanaf 1!Hollands landschap - Olieverf op doek - Monogram kopen? Bied vanaf 1!Hollands landschap - Olieverf op doek - Monogram kopen? Bied vanaf 1!Hollands landschap - Olieverf op doek - Monogram kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Prachtig olieverf op doek, monogram DEM.
In goede staat, kleine sporen van ouderdom aanwezig.
Gemonteerd op spanraam, maten 55x65 cm.

Alleen afhalen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (49)
Geplaatst door  Obe
FA. (10 )

591 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:30-05-2016 om 19:02
Eindtijd:05-06-2016 om 19:02
Biedingen (8)
Framet
05 jun. / 16:51
€ 15
cws
05 jun. / 16:51
€ 13
Framet
05 jun. / 16:51
€ 11
cws
05 jun. / 16:51
€ 9
Framet
05 jun. / 16:51
€ 7
cws
05 jun. / 12:31
€ 5
meline
03 jun. / 16:05
€ 3
Trumpet
31 mei / 00:10
€ 1