Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse school, olieverf op doek, polderlandschap met grazende koeien - Verkocht

Hollandse school, olieverf op doek, polderlandschap met grazende koeien kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Hollandse school, olieverf op doek, polderlandschap met grazende koeien kopen? Bied vanaf 65!Hollandse school, olieverf op doek, polderlandschap met grazende koeien kopen? Bied vanaf 65!Hollandse school, olieverf op doek, polderlandschap met grazende koeien kopen? Bied vanaf 65!Hollandse school, olieverf op doek, polderlandschap met grazende koeien kopen? Bied vanaf 65!Hollandse school, olieverf op doek, polderlandschap met grazende koeien kopen? Bied vanaf 65!Hollandse school, olieverf op doek, polderlandschap met grazende koeien kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

637 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Niet gesigneerd olieverf-schilderij (40 x 51 cm) met hollandse voorstelling.

Gelijst: 51 x 60 cm.

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:13-08-2016 om 21:58
Eindtijd:22-08-2016 om 21:58
harmvisser
22 aug. / 16:55
€ 65