Niet of onleesbaar gesigneerd - Hollandse school - olieverf op doek - Portret van een schaars geklede dame - Verkocht

Hollandse school - olieverf op doek - Portret van een schaars geklede dame kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

Hollandse school - olieverf op doek - Portret van een schaars geklede dame kopen? Bied vanaf 1!Hollandse school - olieverf op doek - Portret van een schaars geklede dame kopen? Bied vanaf 1!Hollandse school - olieverf op doek - Portret van een schaars geklede dame kopen? Bied vanaf 1!Hollandse school - olieverf op doek - Portret van een schaars geklede dame kopen? Bied vanaf 1!Hollandse school - olieverf op doek - Portret van een schaars geklede dame kopen? Bied vanaf 1!Hollandse school - olieverf op doek - Portret van een schaars geklede dame kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

637 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Decoratief portret.
Olieverf op doek (24 x 18 cm).
Conditie: goed.

Over de schilder heb ik niets kunnen vinden.
Het doek is rechtstonder gesigneerd: 'T of P de Keijzer' en gedateerd: '1957'.Hollandse school (20e eeuw)  -  Portret van een schaars geklede dame

Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:03-01-2017 om 18:24
Eindtijd:17-01-2017 om 21:24
Biedingen (14)
PatrickBisschops
16 jan. / 09:03
€ 26
Felix22
15 jan. / 14:24
€ 21
Katrien62
15 jan. / 14:08
€ 19
Felix22
15 jan. / 14:08
€ 19
Katrien62
08 jan. / 07:32
€ 17
PatrickBisschops
05 jan. / 10:52
€ 15
Katrien62
05 jan. / 10:52
€ 13
PatrickBisschops
05 jan. / 10:52
€ 13
Katrien62
05 jan. / 08:49
€ 11
PatrickBisschops
04 jan. / 18:01
€ 9
Katrien62
04 jan. / 18:01
€ 7
PatrickBisschops
04 jan. / 18:01
€ 5
Katrien62
04 jan. / 09:07
€ 3
PatrickBisschops
03 jan. / 20:07
€ 1