Corneille - Hollandse toren - Verkocht

Corneille - Hollandse toren kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 185,00

Corneille - Hollandse toren kopen? Bied vanaf 10!Corneille - Hollandse toren kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2038 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1058)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1993
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage224/250

Kleurrijk werk van Corneille, gesigneerd en genummerd.
u kunt het werk vooraf komen beoordelen ind e schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem.

Dit item is verkocht voor 185,00
Starttijd:30-09-2019 om 14:50
Eindtijd:14-10-2019 om 22:30
Biedingen (22)
DIDES
14 okt. / 22:20
€ 185
Kunstbaartgunst
14 okt. / 22:19
€ 175
DIDES
14 okt. / 22:19
€ 165
Kunstbaartgunst
14 okt. / 22:19
€ 155
DIDES
14 okt. / 22:19
€ 150
DIDES
14 okt. / 22:14
€ 145
Kunstbaartgunst
14 okt. / 22:14
€ 135
DIDES
14 okt. / 22:11
€ 125
Kunstbaartgunst
14 okt. / 22:11
€ 115
DIDES
14 okt. / 22:09
€ 105
Kunstbaartgunst
14 okt. / 22:04
€ 95
Lillegaarde
11 okt. / 21:22
€ 85
JohannavanDijk
11 okt. / 09:37
€ 75
Aapeloekie
10 okt. / 12:02
€ 65
Hans1951
10 okt. / 12:02
€ 65
Aapeloekie
05 okt. / 16:54
€ 45
JohannavanDijk
05 okt. / 09:57
€ 40
william1
01 okt. / 17:42
€ 35
JacobMie
01 okt. / 11:54
€ 30
hvdeeckh
01 okt. / 11:54
€ 25
JacobMie
01 okt. / 11:54
€ 25
hvdeeckh
01 okt. / 08:59
€ 10