Per Lutken - Holmegaard No.5 - Verkocht

Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!Per Lutken - Holmegaard No.5 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  janvanevelingen

Lid sinds 2019
37 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Per Lutken (1916-1998)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1970
Afmetingen19 cm x 8.4 cm x 8.4 cm (h x b x d)
Gewicht667 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Een set originele Holmegaard No.5 glazen.
Ontworpen door per Lütken in 1970.

Bestaande uit een bierglas en een shotglas, inclusief originele verpakking.

De glazen zijn in perfecte staat, de verpakking vertoond gebruikssporen.

Per Lutken (1916-1998)

Alle items van deze designer

Lid sinds 2019
37 verkochte items
8.4
19
8.4
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-05-2022 om 11:12
Eindtijd:23-07-2022 om 13:34
Hupaf2020
23 jul. / 12:24
€ 45