William Remory - Hommage aan Alechinsky. canvas- certificaat - Verkocht

William Remory - Hommage aan Alechinsky. canvas- certificaat kopen? Bied vanaf 180!

Verkoopprijs: € 220,00

Geplaatst door  kunstart
FA. (3)

159 verkochte items
  • William Remory (1958)
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van de Cobra schilder William Remory

gemengde techniek op doek ( acryl en inkt )

opgespannen doek: 80 X 60 cm

handgesigneerd en certificaat

wordt gratis opgespannen en zorgvuldig verstuurd

Prachtig schilderij op doek: Nieuwstaat- acryl op canvas: 80 X 60 cm

William Remory (1958)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstart
FA. (3)

159 verkochte items
60 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 220,00
Starttijd:23-07-2018 om 11:06
Eindtijd:29-07-2018 om 21:49
Biedingen (4)
eddyarickx
29 jul. / 17:19
€ 220
Bruggeman
29 jul. / 17:12
€ 200
eddyarickx
29 jul. / 16:36
€ 190
alexbosmans
29 jul. / 03:12
€ 180