Honore Daumier - L'imagination.

Honore Daumier - L'imagination. kopen? Bied vanaf 25!
Honore Daumier - L'imagination. kopen? Bied vanaf 25!Honore Daumier - L'imagination. kopen? Bied vanaf 25!Honore Daumier - L'imagination. kopen? Bied vanaf 25!Honore Daumier - L'imagination. kopen? Bied vanaf 25!Honore Daumier - L'imagination. kopen? Bied vanaf 25!Honore Daumier - L'imagination. kopen? Bied vanaf 25!
  • Honore Daumier (1808-1879)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Honore Daumier. Gedrukt tussen 1920 en 1930.
Gesigneerd in de druk omdat deze postuum gedrukt zijn.
formaat van het hele werk is 38,5 X 22.

Honore Daumier (1808-1879)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
219 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
21.5 cm
26 cm
Starttijd:30-04-2022 om 13:44
Eindtijd:08-05-2022 om 22:45
Openingsbod € 25
ObjectlocatieVelsen-noord,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa