Herman Brood - Horen Zien en Zwijgen - Verkocht

Herman Brood - Horen Zien en Zwijgen kopen? Bied vanaf 695!
Herman Brood - Horen Zien en Zwijgen kopen? Bied vanaf 695!Herman Brood - Horen Zien en Zwijgen kopen? Bied vanaf 695!Herman Brood - Horen Zien en Zwijgen kopen? Bied vanaf 695!Herman Brood - Horen Zien en Zwijgen kopen? Bied vanaf 695!Herman Brood - Horen Zien en Zwijgen kopen? Bied vanaf 695!Herman Brood - Horen Zien en Zwijgen kopen? Bied vanaf 695!Herman Brood - Horen Zien en Zwijgen kopen? Bied vanaf 695!Herman Brood - Horen Zien en Zwijgen kopen? Bied vanaf 695!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 cm x 112 cm (h x b)
Lijst88 cm x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 plus EA
Zeer fraaie en grote zeefdruk van Herman Brood - Horen Zien en Zwijgen.

Handgesigneerd en meet in totaal 133 x 88 cm, in een zeer nette metalen lijst.  Dit betreft een EA.

Inclusief originele aankoopbon en certificaat

Zie foto's

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (100)
Geplaatst door  Os
FA. (12)

135 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
133 cm
88 cm
112 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 799,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-06-2022 om 12:20
Eindtijd:30-06-2022 om 20:45
bleen
27 jun. / 00:03
€ 695