Aat Verhoog - Horses - paarden

Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!
Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!
  • Aat Verhoog (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen36.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
12 etsen van Aat Verhoog in leren doos, Nederlandse schilder, graficus, beeldhouwer en architect, met de Titel: Paarden - Horses.
Oplage 50 eksemplaren genummerd van 1/50 tot 50/50
Uitgave Printshop Amsterdam 1971
De etsen werden gedrukt door P. Clement te Amsterdam
Papier: van Gelder koperdiepdruk, 270 grams
De doos werd vervaardigd door F.J. Schwendemann te Amsterdam
Deze collectie is no. 36

Starttijd:21-09-2022 om 15:34
Eindtijd:02-10-2022 om 15:26
Openingsbod € 500
ObjectlocatieVenhuizen,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland