Horst Antes - lithografie - 'Amsterdammer' - Verkocht

Horst Antes - lithografie - 'Amsterdammer' kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Horst Antes - lithografie - 'Amsterdammer' kopen? Bied vanaf 70!Horst Antes - lithografie - 'Amsterdammer' kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
  • Horst Antes (1936)
GesigneerdHandgesigneerd

Horst Antes, 1936-heden

Amsterdam

Techniek: Lithografie

Jaar: 1968

Afmetingen: 565x755mm

Nummer: 43/190

Conditie: Goed

oplage: 190
druk: Piet Clement, Amsterdam
signatuur: rechtsonder in potlood
Editie: Prent 190, Amsterdam

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:13-12-2016 om 20:02
Eindtijd:19-12-2016 om 21:58