Iedere maandag een Special
Johan Diedrich Hendriks - Oostpoortbrug te Delft
Simone Theelen - Abstract
Eugène Brands - (Grote) tekening met objecten
Wolf Erdmann Oblonskij - Handgesigneerde offsetlithografie: Zeskantige moer