Eugène Brands - 'House at Sunset' (prachtig gelijst!)

Eugène Brands - 'House at Sunset' (prachtig gelijst!) kopen? Bied vanaf 325!
Eugène Brands - 'House at Sunset' (prachtig gelijst!) kopen? Bied vanaf 325!Eugène Brands - 'House at Sunset' (prachtig gelijst!) kopen? Bied vanaf 325!Eugène Brands - 'House at Sunset' (prachtig gelijst!) kopen? Bied vanaf 325!Eugène Brands - 'House at Sunset' (prachtig gelijst!) kopen? Bied vanaf 325!
  • Eugène Brands (1913-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 30 cm (h x b)
Lijst62 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeldzame litho van Eugene Brands getiteld 'House at Sunset' uit 1968.
Het werk is gesigneerd en genummerd 93/100 en professioneel luxueus ingelijst met prachtige lijst (zilverkleurig patin/zwart) en zuurvrije verdiepte passepartout
Zie ook de andere litho van Brands die ik aanbied, zelfde oplagenummer, zelfde wijze ingelijst!

Eugène Brands (1913-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (24)
Geplaatst door  mplein
FA. (20 )

Lid sinds 2017
420 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
53 cm
62 cm
30 cm
39 cm
Starttijd:20-11-2022 om 16:30
Eindtijd:27-11-2022 om 22:49
Openingsbod € 325
ObjectlocatieObbicht,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland