Klaas Gubbels - houtdruk: tafel - 2008 - Verkocht

Klaas Gubbels - houtdruk: tafel - 2008 kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 185,00

Klaas Gubbels - houtdruk: tafel - 2008 kopen? Bied vanaf 195!Klaas Gubbels - houtdruk: tafel - 2008 kopen? Bied vanaf 195!Klaas Gubbels - houtdruk: tafel - 2008 kopen? Bied vanaf 195!Klaas Gubbels - houtdruk: tafel - 2008 kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2008
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen16.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.
Houtdruk van Klaas Gubbels uit 2008. Nummer: E.A. Jaar: 2008. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(59)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
25 cm
16.5 cm
Dit item is verkocht voor 185,00
Starttijd:19-04-2019 om 23:22
Eindtijd:21-05-2019 om 23:28
renskelambooy
21 mei / 22:53
€ 185