Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
StijlKlassiek
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Naakt op papier.Diverse ouderdomsverschijnslen.
ConditieRedelijk

Diverse ouderdomsverschijnselen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (78)
Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
29 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 8,00
Starttijd:08-07-2018 om 18:24
Eindtijd:22-07-2018 om 22:00
Biedingen (8)
smzoethout
22 jul. / 21:23
€ 8
Koes
22 jul. / 21:23
€ 7
smzoethout
22 jul. / 21:22
€ 6
Koes
22 jul. / 21:22
€ 5
smzoethout
22 jul. / 21:22
€ 4
Koes
22 jul. / 21:22
€ 3
smzoethout
09 jul. / 19:35
€ 2
Koes
09 jul. / 00:07
€ 1