Thilo Maatsch - Houtsnede ABSTRACTE COMPOSITIE Handgesigneerd. - Verkocht

Thilo Maatsch - Houtsnede ABSTRACTE COMPOSITIE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!
  • Thilo Maatsch (1900-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1922
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100+XX
Zeer bijzondere houtsnede op Verge papier van de bekende Duitse kunstenaar Thilo Maatsch.

Afmeting blad  43 x 30 cm  in zeer goede staat.

handgesigneerd en genummerd.

het nummer kan afwijken van de foto.

THILO MAATSCH (1900-1983) komt al op zeer jonge leeftijd in aanraking met kunst, o.a. van Die Blaue Reiter (Macke, Kandinsky, etc.). Hij volgt een schildersopleiding en doceert al vanaf 1924 aan het Bauhaus in Weimar, waar hij vriendschappelijke banden aangaat met mensen als Moholy-Nagy en Oskar Schlemmer. Hij leert door zijn vrienden en kunstverzamelaars Kandinsky en Paul Klee kennen.Eind 20-er jaren wordt hij lid van de "November-Gruppe" en het "Verband Bildender Künstler Berlin".

Thilo Maatsch (1900-1983)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37)

2088 verkochte items
Alle items van deze verkoper (84)
43 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-07-2020 om 08:52
Eindtijd:30-07-2020 om 22:28
lesuisr
30 jul. / 21:49
€ 65