Gene Eggen - Houtsnede uit 1967 - Verkocht

Gene Eggen - Houtsnede uit 1967 kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Gene Eggen (1921-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage860

Techniek: houtsnede (geen oplagenummer)

Afmeting: 31,5 x 25 cm

Jaar: 1967

Gesigneerd (monogram) en genummerd (860)

Conditie: uitmuntend

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:05-09-2018 om 15:31
Eindtijd:12-09-2018 om 22:44
jwfkern
10 sep. / 23:25
€ 15