Houtsnede van Klaas Gubbels uit 1997 / Zwarte kan op Oranje Tafel - Verkocht

Houtsnede van Klaas Gubbels uit 1997 / Zwarte kan op Oranje Tafel kopen? Bied vanaf 310!

Verkoopprijs: € 370,00

Houtsnede van Klaas Gubbels uit 1997 / Zwarte kan op Oranje Tafel kopen? Bied vanaf 310!Houtsnede van Klaas Gubbels uit 1997 / Zwarte kan op Oranje Tafel kopen? Bied vanaf 310!

Geplaatst door  Axel
FA. (10)

112 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Klaas Gubbels (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van Klaas Gubbels.

Gesigneerd en gedateerd in potlood: K.Gubbels '97 en genummerd 197/400

Ingelijst in nette blankhouten lijst en voorzien van Passe-Partout.. De afmetingen zijn 73 x 63 cm

Het werk is af te halen in Wassenaar of Den Haag

Dit item is verkocht voor 370,00
Starttijd:03-12-2016 om 14:15
Eindtijd:10-12-2016 om 14:20
Biedingen (4)
kudamati
10 dec. / 14:15
€ 370
mariadoumaschermer
10 dec. / 14:14
€ 350
kudamati
10 dec. / 14:13
€ 330
mariadoumaschermer
10 dec. / 14:09
€ 310