Toon Jansen - Houtsnede: Voetbalspelers in rood/blauw/wit - 1975

Toon Jansen - Houtsnede: Voetbalspelers in rood/blauw/wit - 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Toon Jansen - Houtsnede: Voetbalspelers in rood/blauw/wit - 1975 kopen? Bied vanaf 50!Toon Jansen - Houtsnede: Voetbalspelers in rood/blauw/wit - 1975 kopen? Bied vanaf 50!Toon Jansen - Houtsnede: Voetbalspelers in rood/blauw/wit - 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Toon Jansen (1937-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekHout/Linosnede
DragerPapier
StijlModern
OnderwerpFiguren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage94/100
Houtsnede van Grafisch gezelschap de Luis uit 1975. Nummer 94/100. Afmetingen blad H50 x b40cm. Afmetingen voorstelling H40 x b30cm. 
Maker is Toon Jansen 1937-2008, gemaakt voor de zgn. Zendingen van graf. Gezelschap de Luis.
“Zendingen” waren de jaarlijkse (nieuwjaars) zendingen aan de donateurs van De Luis. Deze houtsnede komt uit de zending 1975 en is verzonden begin mrt. 1976. Er wordt gezegd dat de 3 voetballers met de rode lippen en de borsten staan voor de 3 transgender kunstenaars die aangesloten waren bij de Luis.
( Steur, Kuik en Simons)
Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Toon Jansen
schrijft, schildert, onderneemt, reist (graag in Spanje). Schilderijen maken met acryl en soms met olieverf is een boeiende bezigheid. In mijn schilderijen zitten vaak gebeurtenissen en verhalen verwerkt.






ConditieZeer Goed

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Toon Jansen (1937-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32 )

Lid sinds 2014
955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (291)
Pinterest
40 cm
50 cm
Veiling is afgelopen
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:13-09-2022 om 11:10
Eindtijd:22-09-2022 om 20:52
Openingsbod € 50
Veilingkosten: 15%
AfhalenJa is mogelijk
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa

Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.