Een mooie ets met bekende spreekwoorden. De kleuren zijn heel helder.
Mogelijk voor een boekillustratie.
De figuren zijn met de hand ingekleurd. Gesigneerd in potlood. Oplage 30/35. Bij verzending komt dit item over de 2 kg ivm de verpakking.
Goed
Deze ets verkeert in een goede conditie.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Veldhoven, Nederland
Tot 5 kg.
€ 9,20
Naar België
€ 22,00
€ 22,00