Hubert Levigne - Houtsnede - 3 vrouwen naakt - Handgesigneerd - Verkocht

Hubert Levigne - Houtsnede - 3 vrouwen naakt - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Hubert Levigne - Houtsnede - 3 vrouwen naakt - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Hubert Levigne - Houtsnede - 3 vrouwen naakt - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
  • Hubert Levigne (1905-1989)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Afmeting beeld:  14 x 8 cm

Papier licht vervlekt

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:16-06-2019 om 22:59
Eindtijd:23-06-2019 om 21:02
jongmans002
23 jun. / 20:53
€ 20