Hubert P. Sluis - Stadsgezicht met molen - Verkocht

Hubert P. Sluis - Stadsgezicht met molen kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Hubert P. Sluis - Stadsgezicht met molen kopen? Bied vanaf 25!Hubert P. Sluis - Stadsgezicht met molen kopen? Bied vanaf 25!Hubert P. Sluis - Stadsgezicht met molen kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Hubert P. Sluis (1931-2007)
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/25
Linoleumsnede door Huib Sluis.

Goed

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-09-2019 om 23:15
Eindtijd:23-03-2020 om 21:28
anjnsn
23 mrt. / 21:18
€ 25