Hubert van Hille - Bloementuin

Hubert van Hille - Bloementuin kopen? Bied vanaf 400!
Hubert van Hille - Bloementuin kopen? Bied vanaf 400!Hubert van Hille - Bloementuin kopen? Bied vanaf 400!Hubert van Hille - Bloementuin kopen? Bied vanaf 400!Hubert van Hille - Bloementuin kopen? Bied vanaf 400!Hubert van Hille - Bloementuin kopen? Bied vanaf 400!Hubert van Hille - Bloementuin kopen? Bied vanaf 400!Hubert van Hille - Bloementuin kopen? Bied vanaf 400!Hubert van Hille - Bloementuin kopen? Bied vanaf 400!Hubert van Hille - Bloementuin kopen? Bied vanaf 400!Hubert van Hille - Bloementuin kopen? Bied vanaf 400!Hubert van Hille - Bloementuin kopen? Bied vanaf 400!
  • Hubert van Hille (1903-1983)
Jaartal1961
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst49 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hubert van Hille (1903-1983)
Bloementuin
olieverf op doek, 37x30 cm (met lijst: 49x42 cm)
gesigneerd en gedateerd (linksonder)

Daarbij is het schilderij gedateerd op het spieraam door de kunstenaar, met de exacte maanden en dagen wanneer hij aan het schilderij gewerkt heeft tussen 1961 en 1964 (zie foto's).

Verzenden is mogelijk in overleg.

Starttijd6-10-2023 om 17:31
Eindtijd15-10-2023 om 22:44
Openingsbod € 400
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland