Hugh Brandon-Cox - 2 ingelijste schilderijen van Hugh Brandon-Cox - Verkocht

Hugh Brandon-Cox - 2 ingelijste schilderijen van Hugh Brandon-Cox kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Hugh Brandon-Cox - 2 ingelijste schilderijen van Hugh Brandon-Cox kopen? Bied vanaf 80!Hugh Brandon-Cox - 2 ingelijste schilderijen van Hugh Brandon-Cox kopen? Bied vanaf 80!Hugh Brandon-Cox - 2 ingelijste schilderijen van Hugh Brandon-Cox kopen? Bied vanaf 80!Hugh Brandon-Cox - 2 ingelijste schilderijen van Hugh Brandon-Cox kopen? Bied vanaf 80!Hugh Brandon-Cox - 2 ingelijste schilderijen van Hugh Brandon-Cox kopen? Bied vanaf 80!Hugh Brandon-Cox - 2 ingelijste schilderijen van Hugh Brandon-Cox kopen? Bied vanaf 80!Hugh Brandon-Cox - 2 ingelijste schilderijen van Hugh Brandon-Cox kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Johudales
FA. (2)

275 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Hugh Brandon-Cox (1917-2003)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 22 cm (h x b)
Lijst27 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hugh Brandon-Cox , watercolor paintings   , signed and framed .

 Hugh Brandon Cox, June 1917 - December 2003

Hugh was born in Essex where his early years were spend exploring the creeks and salt marshes and a love of the natural world was nurtured.

After war service in Norway he spent many years recording on film the bird and plant life of the Lower Artic regions during which he lived for a year with a family of Nomadic Lapps.

Returning to England in 1974 he settled in a small cottage on the edge of the Blickling Estate where he was able to spend his days filming, painting and writing about the birds and wildlife of the Norfolk and Suffolk coast and countryside.

Hugh Brandon-Cox (1917-2003)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Johudales
FA. (2)

275 verkochte items
32 cm
27 cm
22 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-05-2020 om 09:32
Eindtijd:02-06-2020 om 21:50
yookoo
01 jun. / 21:05
€ 80