Hugo Besard - Ets - Titel: "Leida en de zwaan" - 1992 - Verkocht

Hugo Besard - Ets - Titel: "Leida en de zwaan" - 1992 kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Hugo Besard - Ets - Titel: "Leida en de zwaan" - 1992 kopen? Bied vanaf 55!Hugo Besard - Ets - Titel: "Leida en de zwaan" - 1992 kopen? Bied vanaf 55!Hugo Besard - Ets - Titel: "Leida en de zwaan" - 1992 kopen? Bied vanaf 55!Hugo Besard - Ets - Titel: "Leida en de zwaan" - 1992 kopen? Bied vanaf 55!Hugo Besard - Ets - Titel: "Leida en de zwaan" - 1992 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (306)
  • Hugo Besard (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Hugo Besard uit 1992. Gemengde ets techniek. Nummer 3/45. Titel: "Leida en de zwaan". Serie: Het labyrint der zinnen - 7 mythologische sprookjes. Rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H79 x b43 cm. Afmetingen voorstelling H49.5 x b38  De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd. Conditie: in goede staat

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:12-01-2018 om 22:30
Eindtijd:19-01-2018 om 20:30
KoperO3
14 jan. / 21:44
€ 55