Hugo Besard - Gemengde etstechniek, Aquarius triptiek deel I/ Vruchtwater - Ingelijst (Groot)

Hugo Besard - Gemengde etstechniek, Aquarius triptiek deel I/ Vruchtwater - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Hugo Besard - Gemengde etstechniek, Aquarius triptiek deel I/ Vruchtwater - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Hugo Besard - Gemengde etstechniek, Aquarius triptiek deel I/ Vruchtwater - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Hugo Besard - Gemengde etstechniek, Aquarius triptiek deel I/ Vruchtwater - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Hugo Besard - Gemengde etstechniek, Aquarius triptiek deel I/ Vruchtwater - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
37037 verkochte items
Alle items van deze verkoper (151)
  • Hugo Besard (1955)
Jaartal2001
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen101 cm x 54 cm (h x b)
Lijst140 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/45

Tevens is het mogelijk uw aankopen te laten bezorgen door de koerier. De kosten hiervan staan onder aan de omschrijving vermeld.

Hugo Besard (1955)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
37037 verkochte items
90 cm
140 cm
54 cm
101 cm

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-01-2021 om 15:52
Eindtijd:30-01-2021 om 20:43

Biedingen (9):

Amado
30 jan. / 13:37
€ 30
hebjeniet
30 jan. / 13:37
€ 30
Amado
29 jan. / 13:47
€ 25
Mar10
29 jan. / 13:47
€ 20
Mar10
28 jan. / 21:28
€ 15
Anton63
28 jan. / 21:28
€ 11
Anton63
28 jan. / 21:21
€ 5
nelleke1958
28 jan. / 21:21
€ 3
nelleke1958
25 jan. / 17:48
€ 1