Hugo Brouwer - Dame in roze jurk, groot !

Hugo Brouwer - Dame in roze jurk, groot ! kopen? Bied vanaf 75!
Hugo Brouwer - Dame in roze jurk, groot ! kopen? Bied vanaf 75!Hugo Brouwer - Dame in roze jurk, groot ! kopen? Bied vanaf 75!Hugo Brouwer - Dame in roze jurk, groot ! kopen? Bied vanaf 75!Hugo Brouwer - Dame in roze jurk, groot ! kopen? Bied vanaf 75!Hugo Brouwer - Dame in roze jurk, groot ! kopen? Bied vanaf 75!Hugo Brouwer - Dame in roze jurk, groot ! kopen? Bied vanaf 75!
  • Hugo Brouwer (1913-1986)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen79 cm x 59 cm (h x b)
Lijst88 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Impressionistisch werk van de Nederlandse kunstenaar Hugo Brouwer (Den Haag 1913 - Groningen 1986).

Het werk is typisch jaren 60 tot jaren 70, een mooie impressie van deze tijd in bijzondere stijl. Geschilderd met brede toets.

Op de achterkant is een studie in houtskool te zien van een zittende vrouw.

Het werk is onlangs schoongemaakt en van een nieuwe, handgemaakte lijst voorzien !

Hugo Brouwer (1913-1986)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Chouba
FA. (9)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
68 cm
88 cm
59 cm
79 cm
Sluit over 6d 15u 46m 06s
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:28-09-2022 om 18:34
Eindtijd:09-10-2022 om 20:09