Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
HUGO DEMARCO
1 x originele werk, acryl op paneel met lijst.
Ca 40 x40 cm. met lijst.
Liefst ophalen of met de koerier of met de post op eigen risico of met de post op eigen risico.
Starttijd | 5-7-2016 om 6:59 |
Eindtijd | 15-7-2016 om 11:59 |