HUGO DEMARCO originele zeefdruk

HUGO DEMARCO  originele zeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

HUGO DEMARCO  originele zeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!HUGO DEMARCO  originele zeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!HUGO DEMARCO  originele zeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!HUGO DEMARCO  originele zeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!HUGO DEMARCO  originele zeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • Hugo Demarco (1959)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie grote zeefdruk van deze bekende kunstenaar.

Gesigneerd.

Klein scheurtje, deze is weg te werken met een passe-partout.

Nooit ingelijst geweest.

Conditie zie foto s.

Ca 80 x 60 cm.

Dit item is verkocht voor 26,00

Starttijd:15-02-2017 om 11:03
Eindtijd:22-02-2017 om 19:03

Biedingen (11):

vincentgelders
22 feb. / 12:57
€ 26
eefrem
19 feb. / 23:10
€ 21
29373
19 feb. / 23:10
€ 20
29373
19 feb. / 21:09
€ 13
eefrem
19 feb. / 21:09
€ 11
29373
19 feb. / 21:09
€ 11
eefrem
19 feb. / 21:08
€ 9
29373
19 feb. / 21:08
€ 7
eefrem
19 feb. / 21:08
€ 5
29373
19 feb. / 21:08
€ 3
eefrem
17 feb. / 12:12
€ 1