Hugo Heyrman - litho

Hugo Heyrman - litho kopen? Bied vanaf 40!

Hugo Heyrman - litho

Verkoopprijs: € 40,00

Hugo Heyrman - litho kopen? Bied vanaf 40!Hugo Heyrman - litho kopen? Bied vanaf 40!Hugo Heyrman - litho kopen? Bied vanaf 40!Hugo Heyrman - litho kopen? Bied vanaf 40!Hugo Heyrman - litho kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (153)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
  • Hugo Heyrman (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Hugo Heyrman. Nummer: XVI/XX. Afmetingen blad: H75 x b55 cm. Afmetingen voorstelling: H58 x b43. Conditie: in zeer goede staat. De litho komt uit de map: Het jaar van de jich. Deze map is uitgegeven door Galerij de zwarte panter in Antwerpen ter gelegenheid van het rubensjaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

ZZBEL

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:24-04-2018 om 09:22
Eindtijd:01-05-2018 om 21:22

Biedingen (1):

Jakkes99
30 apr. / 17:35
€ 40