HUGO KAAGMAN SPRAY ART DELFT BLUE - Verkocht

HUGO KAAGMAN SPRAY ART DELFT BLUE  kopen? Bied vanaf 375!

Verkoopprijs: € 375,00

HUGO KAAGMAN SPRAY ART DELFT BLUE  kopen? Bied vanaf 375!HUGO KAAGMAN SPRAY ART DELFT BLUE  kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Hugo Kaagman (1955)

Fraai werk van de Nestor van de Nederlandse Graffitikunst  !

'Delft Blue'  ( 1996 )

Acryl op canvas

100 x 100 cm

Gesigneerd, gedateerd en met titel op verso .

In zeer goede staat

Ophalen in Amsterdam

Dit item is verkocht voor 375,00
Starttijd:19-05-2013 om 12:35
Eindtijd:26-05-2013 om 12:35
Mappie
26 mei / 11:58
€ 375