Hugo Metsers, Grillig landschap, Olieverf op board - Verkocht

Hugo Metsers, Grillig landschap, Olieverf op board kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Hugo Metsers, Grillig landschap, Olieverf op board kopen? Bied vanaf 90!Hugo Metsers, Grillig landschap, Olieverf op board kopen? Bied vanaf 90!Hugo Metsers, Grillig landschap, Olieverf op board kopen? Bied vanaf 90!Hugo Metsers, Grillig landschap, Olieverf op board kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Hugo Metsers (1902-1978)

Bijzonder schilderij door Hugo Metsers.

Voorstelling van een grillig landschap.

Olieverf op board, niet gelijst, beeldmaat 46x55

Gesigneerd r.o.

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:05-06-2016 om 17:55
Eindtijd:16-06-2016 om 19:55
Thijs40
15 jun. / 08:58
€ 90