Huib de Ru - twee naakte vrouwen op het strand

Huib de Ru - twee naakte vrouwen op het strand kopen? Bied vanaf 150!
Huib de Ru - twee naakte vrouwen op het strand kopen? Bied vanaf 150!Huib de Ru - twee naakte vrouwen op het strand kopen? Bied vanaf 150!Huib de Ru - twee naakte vrouwen op het strand kopen? Bied vanaf 150!Huib de Ru - twee naakte vrouwen op het strand kopen? Bied vanaf 150!Huib de Ru - twee naakte vrouwen op het strand kopen? Bied vanaf 150!
  • Huib de Ru (1902-1980)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1949
TechniekPen (Inkt)
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 38 cm (h x b)
Lijst49 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bladmaat 33x38 cm.

Geplaatst achter een donkerblauw passepartout.

Achter glas in een aluminium lijst.

Bij verzending is glasbreuk voor risico van de koper.

Goede gebruikte staat. Enige vergeling en foxing. Passepartout is zeer licht vlekkerig.

Huib de Ru (1902-1980)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Miles
FA. (38 )

1466 verkochte items
Alle items van deze verkoper (143)
51 cm
49 cm
38 cm
33 cm
Sluit over 2d 17u 47m 39s
Openingsbod€ 150
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:24-11-2022 om 16:33
Eindtijd:08-12-2022 om 20:03