Huib de Ru - Zittend naakt.

Huib de Ru - Zittend naakt. kopen? Bied vanaf 199!
Huib de Ru - Zittend naakt. kopen? Bied vanaf 199!Huib de Ru - Zittend naakt. kopen? Bied vanaf 199!Huib de Ru - Zittend naakt. kopen? Bied vanaf 199!Huib de Ru - Zittend naakt. kopen? Bied vanaf 199!Huib de Ru - Zittend naakt. kopen? Bied vanaf 199!Huib de Ru - Zittend naakt. kopen? Bied vanaf 199!Huib de Ru - Zittend naakt. kopen? Bied vanaf 199!Huib de Ru - Zittend naakt. kopen? Bied vanaf 199!Huib de Ru - Zittend naakt. kopen? Bied vanaf 199!Huib de Ru - Zittend naakt. kopen? Bied vanaf 199!
  • Huib de Ru (1902-1980)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
Lijst48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Topwerk.
Goede kunstenaar.
Gesigneerd rechtsonder.
Nette lijst.
Zie foto's.

Mooi werk.

Goede staat.
Nette lijst.
Enige verkleuring wegens ouderdom.
Zie foto's.

Huib de Ru (1902-1980)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

439 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
38 cm
48 cm
20 cm
29 cm
Starttijd:19-09-2022 om 21:52
Eindtijd:25-09-2022 om 21:40
Openingsbod € 199
ObjectlocatieHaarlem, Nederland