Willem de Zwart - Huis met telegraafpaal - Ets - Verkocht

Willem de Zwart - Huis met telegraafpaal - Ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Willem de Zwart - Huis met telegraafpaal - Ets kopen? Bied vanaf 50!Willem de Zwart - Huis met telegraafpaal - Ets kopen? Bied vanaf 50!Willem de Zwart - Huis met telegraafpaal - Ets kopen? Bied vanaf 50!Willem de Zwart - Huis met telegraafpaal - Ets kopen? Bied vanaf 50!Willem de Zwart - Huis met telegraafpaal - Ets kopen? Bied vanaf 50!Willem de Zwart - Huis met telegraafpaal - Ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Willem de Zwart (1862-1931)
TypeGrafiek tot 1900
Jaartal1896
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen11.5 cm x 17.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klassieke ets door Willem de Zwart.
Voorstelling van een boerderij met daarnaast een telegraafpaal.
Losbladig, beeldmaat 11.5x17.2, bladmaat 33x45.
Gesigneerd in inkt r.o.: 'W de Zwart'
Tevens gemonogrammeerd r.o. in de druk: 'WZ'
Genummerd in potlood l.o.: '35'
Literatuur: Bionda - Willem de Zwart - cat nr 72

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-11-2020 om 14:04
Eindtijd:11-01-2021 om 08:00
Chors
10 jan. / 15:05
€ 40