Jacques Mels - Huis met waterrad

Jacques Mels - Huis met waterrad kopen? Bied vanaf 20!
Jacques Mels - Huis met waterrad kopen? Bied vanaf 20!Jacques Mels - Huis met waterrad kopen? Bied vanaf 20!
  • Jacques Mels (1899-1974)
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 52 cm (h x b)
Lijst52 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huis met brug en waterrad

Jacques Mels (1899-1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  alloek

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
65 cm
52 cm
52 cm
36 cm
Starttijd:01-08-2022 om 10:59
Eindtijd:10-08-2022 om 21:04
Openingsbod € 20
ObjectlocatieAmersfoort ,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier