Huub Gerretsen, Dwarsfluitspeler, Litho - Verkocht

Huub Gerretsen, Dwarsfluitspeler, Litho kopen? Bied vanaf 40!
Huub Gerretsen, Dwarsfluitspeler, Litho kopen? Bied vanaf 40!Huub Gerretsen, Dwarsfluitspeler, Litho kopen? Bied vanaf 40!Huub Gerretsen, Dwarsfluitspeler, Litho kopen? Bied vanaf 40!
  • Huub Gerretsen (1897-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzondere litho door Huub Gerretsen.

Voorstelling van een dwarsfluitspeler.

Losbladig, zichtmaat 25x17, bladmaat 32x25

Gesigneerd r.o. 'Huub Gerretsen'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:03-05-2015 om 21:23
Eindtijd:10-05-2015 om 21:23
19joh56
05 mei / 14:26
€ 40