Huug Pleysier - gewassen inkt tekening 1995, gesigneerd

Huug Pleysier - gewassen inkt tekening 1995, gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Huug Pleysier - gewassen inkt tekening 1995, gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!Huug Pleysier - gewassen inkt tekening 1995, gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!Huug Pleysier - gewassen inkt tekening 1995, gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!Huug Pleysier - gewassen inkt tekening 1995, gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!Huug Pleysier - gewassen inkt tekening 1995, gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!Huug Pleysier - gewassen inkt tekening 1995, gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!Huug Pleysier - gewassen inkt tekening 1995, gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!Huug Pleysier - gewassen inkt tekening 1995, gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
  • Huug Pleysier (1944-2000)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1995
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
1995 gewassen inkt tekening 49 x 38 cm
handgesigneerd verso

Huug Pleysier behoorde tot de top van de naoorlogse prentkunst, werd weliswaar qua techniek beïnvloed door Anton Heyboer, maar had zeker een eigen beeldtaal die krachtiger was dan de meeste grafici uit die tijd. Zie de catalogus van de in 2015 unieke, gelijktijdige tentoonstelling in Groninger Museum, Belvedere Heerenveen en Museum Dr8888.
geen onvolkomenheden
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 25,00

Huug Pleysier (1944-2000)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  MCD
47 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
38 cm
49 cm
Starttijd18-2-2024 om 11:04
Eindtijd24-2-2024 om 22:51
Openingsbod € 60
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNagele,  Nederland