H.W (Hans) PETERS - Ets - "Slocum II" - 1974 - Ingelijst - Verkocht

H.W (Hans) PETERS - Ets - "Slocum II" - 1974 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

H.W (Hans) PETERS - Ets - "Slocum II" - 1974 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!H.W (Hans) PETERS - Ets - "Slocum II" - 1974 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!H.W (Hans) PETERS - Ets - "Slocum II" - 1974 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!H.W (Hans) PETERS - Ets - "Slocum II" - 1974 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!H.W (Hans) PETERS - Ets - "Slocum II" - 1974 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
  • Hans Peters (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: "Slocum II"

Afmeting beeld: 56,5 cm x 49 cm inclusief lijst

Materiaal: Ets

Oplage: 10

Jaar: 1974

Ingelijst: Ja

Conditie:  Ets in goede staat. Papier iets verbruint. Lijst in goede staat

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:02-01-2017 om 22:01
Eindtijd:09-01-2017 om 22:01
valk0420
08 jan. / 19:51
€ 10