Ida Anna Geertruid Hoitsema (1865-1950) - ets, handgesigneerd - Verkocht

Ida Anna Geertruid Hoitsema (1865-1950) - ets, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Ida Anna Geertruid Hoitsema (1865-1950) - ets, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ida Anna Geertruid Hoitsema (1865-1950) - ets, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ida Anna Geertruid Hoitsema (1865-1950) - ets, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ida Anna Geertruid Hoitsema (1865-1950) - ets, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

408 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Ida Hoitsema (1865-1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ida Anna Geertruid Hoitsema (1865-1950)

Ets, handgesigneerd

Status: Goed

Afmetingen ets: 20cm x 10cm

Verzenden mogelijk

Zie ook mijn andere advertenties

Over haarzelf:

Zie RKD

Ida Hoitsema (1865-1950)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  JBK
FA. (21)

408 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:20-01-2016 om 19:27
Eindtijd:03-02-2016 om 19:27
florispaalman
25 jan. / 00:21
€ 1