Ido Vunderink - potlood tekening

Ido Vunderink - potlood tekening kopen? Bied vanaf 75!
Ido Vunderink - potlood tekening kopen? Bied vanaf 75!Ido Vunderink - potlood tekening kopen? Bied vanaf 75!Ido Vunderink - potlood tekening kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunst_Lijst

Lid sinds 2020
0 verkochte items
  • Ido Vunderink (1935)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie potlood tekening

Mooie potlood tekening

Ido Vunderink (1935)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Kunst_Lijst

Lid sinds 2020
0 verkochte items
70 cm
100 cm

Starttijd:01-07-2020 om 21:54
Eindtijd:04-07-2020 om 10:40
Openingsbod€ 75
Objectlocatiewoerden , Nederland