Idol 1988 - ets oplage 60 - Verkocht

Idol 1988 - ets oplage 60  kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Idol 1988 - ets oplage 60  kopen? Bied vanaf 60!Idol 1988 - ets oplage 60  kopen? Bied vanaf 60!Idol 1988 - ets oplage 60  kopen? Bied vanaf 60!Idol 1988 - ets oplage 60  kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1309 verkochte items
Alle items van deze verkoper (98)
  • Reinier Lucassen (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Plaatrand 29.5 x 19. 5 cm.

Bladmaat 56 x 39.5 cm.

In zeer goede staat.

In potlood gesigneerd en beschreven.

Oplage 10/60.

Gerolde verzending in een solide koker.

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:12-11-2017 om 11:53
Eindtijd:26-11-2017 om 11:53
breitner
26 nov. / 11:19
€ 60