Iggy S., gelimiteerde gicl ee kleurenprint, Blue Frog - Verkocht

Iggy S., gelimiteerde gicl ee kleurenprint, Blue Frog kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Iggy S.

Geplaatst door  albabrochius

71 verkochte items
  • Iggy S.
GesigneerdHandgesigneerd

gelimiteerde giclee kleurenprint (reeks van 25),van de Engelse street artist Iggy S.

gedrukt op premium papier 220 gram

gesigneerd en genummerd

dit is ex. 3/25

afm.: A4

niet ingelijst

Iggy S.

Geplaatst door  albabrochius

71 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:27-11-2014 om 18:35
Eindtijd:07-12-2014 om 18:35
Biedingen (2)
Petersoorsma
06 dec. / 16:22
€ 3
perso92
30 nov. / 12:03
€ 1