Iittala - Kerttu Nurminen - 2 Vernu glazen

Iittala - Kerttu Nurminen - 2 Vernu glazen kopen? Bied vanaf 24!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 24,00

Andere items

Iittala - Kerttu Nurminen - 2 Vernu glazen kopen? Bied vanaf 24!Iittala - Kerttu Nurminen - 2 Vernu glazen kopen? Bied vanaf 24!Iittala - Kerttu Nurminen - 2 Vernu glazen kopen? Bied vanaf 24!Iittala - Kerttu Nurminen - 2 Vernu glazen kopen? Bied vanaf 24!Iittala - Kerttu Nurminen - 2 Vernu glazen kopen? Bied vanaf 24!Iittala - Kerttu Nurminen - 2 Vernu glazen kopen? Bied vanaf 24!

Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

304 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Iittala (1881)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1999
StijlContemporary
Afmetingen13.5 cm x 8 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
2 kobaltblauwe Vernu glazen van ontwerper Kerttu Nurminen voor Iittala, ca. 1999.Hoogte 13,5 cm, max. doorsnede 8 cm.Goede staat, zeer lichte gebruikssporen. Onderop drukgesigneerd.

Dit item is verkocht voor 24,00

Starttijd:25-06-2019 om 15:25
Eindtijd:08-07-2019 om 21:16

Biedingen (1):

aroling
8 jul. / 08:53
€ 24