Paul van der Eerden - Ik heb zin om te denken - Verkocht

Paul van der Eerden - Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul van der Eerden - Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!Paul van der Eerden - Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2667 verkochte items
  • Paul van der Eerden (1954)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Paul van der Eerden
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Paul van der Eerden bij xx multiple galerie
Oplage; 300 EXEMPLAREN

Paul van der Eerden (1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2667 verkochte items
42 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-12-2020 om 09:43
Eindtijd:10-01-2021 om 10:26
Biedingen (6)
martinvandereijk
09 jan. / 23:41
€ 20
jdp
05 jan. / 08:09
€ 15
musbum
01 jan. / 16:13
€ 10
jdp
01 jan. / 16:01
€ 5
musbum
01 jan. / 10:55
€ 3
jdp
31 dec. / 16:52
€ 1