Ilona Schmit zeefdruk genummerd en gesigneerd Titel onbekend

Ilona Schmit zeefdruk genummerd en gesigneerd Titel onbekend kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Ilona Schmit zeefdruk genummerd en gesigneerd Titel onbekend kopen? Bied vanaf 25!Ilona Schmit zeefdruk genummerd en gesigneerd Titel onbekend kopen? Bied vanaf 25!Ilona Schmit zeefdruk genummerd en gesigneerd Titel onbekend kopen? Bied vanaf 25!Ilona Schmit zeefdruk genummerd en gesigneerd Titel onbekend kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Maxreinier

Lid sinds 2017
25 verkochte items
  • Ilona Schmit (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige winterlandschap Mooie kleuren en een schaats thema. Zeefdruk is genummerd en gesigneerd en in bijna nieuwstaat met enkel wat kleine schoonheids foutjes. Nooit ingelijst en bijna als nieuw. Zie fotos voor details.

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:02-03-2018 om 11:33
Eindtijd:07-03-2018 om 11:33

Biedingen (1):

wammes
7 mrt. / 10:56
€ 25