Niet of onleesbaar gesigneerd - Impressionistisch vrouwelijk naakt . ongesigneerd - Verkocht

Impressionistisch vrouwelijk naakt . ongesigneerd kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 135,00

Impressionistisch vrouwelijk naakt . ongesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Impressionistisch vrouwelijk naakt . ongesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Impressionistisch vrouwelijk naakt . ongesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Impressionistisch vrouwelijk naakt . ongesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Impressionistisch vrouwelijk naakt . ongesigneerd kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  FreddyB
FA. (1)

13 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Artistiek en goed geschilderd modern vrouwelijk naakt in royaal opgezette acrylverf  linnen op board afmeting 52x42cm. Professioneel omlijst in nieuwe vergulde galerielijst afgewerkt met wolkpaneel. afm.56x46cm. Het geheel is in voortreffelijke staat. ongesigneerd

Dit item is verkocht voor 135,00
Starttijd:10-08-2016 om 11:54
Eindtijd:17-08-2016 om 11:54
Biedingen (4)
Cephas
12 aug. / 23:06
€ 135
DONKER
12 aug. / 23:00
€ 125
Cephas
12 aug. / 23:00
€ 120
DONKER
11 aug. / 13:30
€ 100