Yannick Ballif - in het land van de nevens (r4)

Yannick Ballif - in het land van de nevens (r4) kopen? Bied vanaf 195!
  • Yannick Ballif (1927)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekAquagravure
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
aquagravure E.A. VII/XII

Yannick Ballif (1927)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  luc9309
FA. (10)

Lid sinds 2021
125 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
76 cm
57 cm
Starttijd:16-12-2022 om 21:48
Eindtijd:30-12-2022 om 19:03
Openingsbod € 195
ObjectlocatieKampenhout,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland