Niet of onleesbaar gesigneerd - In het zicht van de haven. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - In het zicht van de haven. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - In het zicht van de haven. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - In het zicht van de haven. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - In het zicht van de haven. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - In het zicht van de haven. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - In het zicht van de haven. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Periode1800 t/m 1899
DragerPaneel
StijlRomantisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 17 cm (h x b)
Lijst36 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Scheepje, zonder zeil, bij woeste zee aan de havenmond terwijl achter zich een groot schip opdoemt.

Geen technische gebreken.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (84)
Geplaatst door  wimbarends

Lid sinds 2019
4 verkochte items
32 cm
36 cm
17 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 173,65 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2020 om 12:35
Eindtijd:28-06-2020 om 20:56
Biedingen (21)
Saskia62
27 jun. / 15:04
€ 151
zeealsem
27 jun. / 15:04
€ 150
Saskia62
27 jun. / 15:03
€ 140
zeealsem
27 jun. / 15:03
€ 130
Saskia62
26 jun. / 14:30
€ 115
Zeeveld
26 jun. / 14:30
€ 105
Zeeveld
22 jun. / 13:32
€ 95
sm2020
22 jun. / 13:32
€ 85
Zeeveld
21 jun. / 13:53
€ 75
sm2020
20 jun. / 21:30
€ 65
Zeeveld
18 jun. / 00:47
€ 55
amfibie19
18 jun. / 00:47
€ 50
Zeeveld
16 jun. / 21:04
€ 35
zeealsem
16 jun. / 21:04
€ 30
Zeeveld
16 jun. / 20:59
€ 25
zeealsem
16 jun. / 12:57
€ 20
sm2020
16 jun. / 11:42
€ 15
wl
14 jun. / 22:23
€ 10
Aapeloekie
14 jun. / 22:23
€ 5
wl
14 jun. / 22:23
€ 3
Aapeloekie
14 jun. / 20:32
€ 1