In prijs verlaagd!!!Paul Kostabi-kleuren litho-audio dynamiet - Verkocht

In prijs verlaagd!!!Paul Kostabi-kleuren litho-audio dynamiet kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

In prijs verlaagd!!!Paul Kostabi-kleuren litho-audio dynamiet kopen? Bied vanaf 35!In prijs verlaagd!!!Paul Kostabi-kleuren litho-audio dynamiet kopen? Bied vanaf 35!In prijs verlaagd!!!Paul Kostabi-kleuren litho-audio dynamiet kopen? Bied vanaf 35!In prijs verlaagd!!!Paul Kostabi-kleuren litho-audio dynamiet kopen? Bied vanaf 35!In prijs verlaagd!!!Paul Kostabi-kleuren litho-audio dynamiet kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  GVR
FA. (1)

88 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
GesigneerdHandgesigneerd

Paul Kostabi
01.10.1962 Whittier (USA)

Audio Dynamite

Giclee op handgemaakt katoen papier
2016

handgesigneerd
oplage: 16/30
in goede toestand

Blad grote: 65,5 x 61,0 cm
Motief: 50,0 x 50,0 cm

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:19-10-2017 om 19:43
Eindtijd:26-10-2017 om 19:43
theoke421
23 okt. / 00:48
€ 35