Niet of onleesbaar gesigneerd - In zeer kleine oplage vervaardigde Droge Naald Ets "Vlier" gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - In zeer kleine oplage vervaardigde Droge Naald Ets "Vlier" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - In zeer kleine oplage vervaardigde Droge Naald Ets "Vlier" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - In zeer kleine oplage vervaardigde Droge Naald Ets "Vlier" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - In zeer kleine oplage vervaardigde Droge Naald Ets "Vlier" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - In zeer kleine oplage vervaardigde Droge Naald Ets "Vlier" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - In zeer kleine oplage vervaardigde Droge Naald Ets "Vlier" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - In zeer kleine oplage vervaardigde Droge Naald Ets "Vlier" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - In zeer kleine oplage vervaardigde Droge Naald Ets "Vlier" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - In zeer kleine oplage vervaardigde Droge Naald Ets "Vlier" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - In zeer kleine oplage vervaardigde Droge Naald Ets "Vlier" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1992
TechniekDroge Naald
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
Lijst65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5 stuks
    • In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en nalatenschappen regelmatig een interessant aanbod van kunst selecteren.

      De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken en de in onze advertentie vermelde informatie worden volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn  iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.

weinig zichtbare onregelmatigheden. Fraai ingelijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(72)
FA. (112)

2969 verkochte items
50 cm
65 cm
30 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2020 om 10:48
Eindtijd:08-02-2020 om 22:20
Hamelink
07 feb. / 10:10
€ 10